Kolorowe lato

Dla dzieci w wieku 3-5 lat

Lato spędzone głównie w przestronnym ogrodzie Punktu Przedszkolnego Expercik położonego w zacisznej uliczce, na skraju Puszczy Wkrzańskiej, z dala od zgiełku i hałasu pozwoli najmłodszym odpocząć po całym roku szkolnym. Dni tematyczne i warsztaty organizowane na świeżym powietrzu, Piraci, Dinozaury, Podróże Małe i Duże, Garden Party, Olimpiada, wycieczka do kina, zabawy z piaskiem, wodą i masami plastycznymi, a dla ochłody - basenik i spotkanie z bohaterami Krainy Lodu. To tylko wybrane propozycje.

W programie między innymi:

  • GARDEN PARTY - przygotowywanie zaproszeń i dekoracji stołu, warsztaty Savoir vivru, obiad w ogrodzie, warsztaty kulinarne i degustacja deserów, tańce w ogrodzie
  • DZIEŃ PIRATA – projektowanie mapy, poszukiwanie zaginionego skarbu, Piracka Przygoda z programu zajęć ogólnorozwojowych kanGO! (zabawy sportowe), warsztaty plastyczne (Skrzynia Skarbów, Statek Piracki, czapki i biżuteria)
  • PODRÓŻE MAŁE I DUŻE – poznawanie i odwiedzanie wymarzonych miejsc podczas warsztatów podróżniczych. Poznawanie tradycji i zwyczajów innych kultur. Warsztaty muzyczno-taneczne,
  • APACZE – projektowanie i budowanie Indiańskiej Wioski, projektowanie indiańskiej mody, tworzenie pióropuszy i oznaczeń plemion, malowanie twarzy
  • EXPERCIKOWA OLIMPIADA- letnie zawody sportowe z torami przeszkód, konkurencje zręcznościowe, bieg zadaniowy i gra terenowa.
  • każdego dnia
    ZAPEWNIAMY ZABAWY RUCHOWE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Zapewniamy:

  • ZABAWY RUCHOWE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
  • ŚWIAT DINOZAURÓW - prace z gliny oraz masy solnej.
  • Chłodzimy i budzimy – poznanie naszych ulubionych bohaterów z bajek (KRAINA LODU, ŚWINKA PEPPA oraz DORA I PRZYJACIELE)
  • W RYTMACH LATA - zabawy muzyczno-ruchowe

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu z przyczyn niezależnych od niego.

Miejsce:

EXPERCIK Warszewo
ul. Morenowa 22

Termin:

Kolorowe lato26-30.06.2017
Kolorowe lato03-07.07.2017
Kolorowe lato10-14.07.2017
Kolorowe lato17-21.07.2017
Kolorowe lato7-11.08.2017
Kolorowe lato14-18.08.2017
Kolorowe lato21-25.08.2017

Godziny:

  • 7.30-16.30 (pobyt z obiadem i podwieczorkiem)

Cena:

  • 450 zł, Kursanci Grupy Expert - 380 zł

Istnieje możliwość wykupienia pobytu miesięcznego w cenie 1000 zł.

Zapisz się